2018-2019 ikasturteko antolaketa

Zuzendaritza Taldea

  • Zuzendaria: Andoitz Apaolaza
  • Zuzendari albokoa eta idazkaria: Irune Larrañaga
  • Ikasketa burua: Asier Lopez Arbizu

 

Koordinatzaileak 

  • Haur Hezkuntza: Antxoni Alonso eta Mirari Aduriz
  • L.H. 1. Zikloa: Itziar Etxarte
  • L.H. 2. Zikloa: Fernan Maza
  • L.H. 3. Zikloa: Irune Sanchez

 

Tutoreak - Haur Hezkuntza

  • H.H. 2  (2 urte): Virginia Oteiza eta Nekane Saenz de Cabezón
  • H.H. 3   (3 urte): Lourdes Lasa eta Mirari Aduriz
  • H.H. 4  (4 urte): Amaia Zala eta Antxoni Alonso
  • H.H. 5  (5 urte): Arantza Elorza eta Maixa Zuriarrain
  • H.H.2ko laguntza: Eli Bengoetxea

 

Tutoreak - Lehen Hezkuntz

  • LH 1: Garbiñe Plaza eta Marian Brosa
  • LH 2: Amets Bengoetxea eta Itziar Etxarte
  • LH 3: Sorkunde Etxebeste, Arantza Artia
  • LH 4:  Igone Alijostes, Idoia Irazu eta Nekane Otaño
  • LH 5: Aingeru Palomo eta Gemma Gaztelumendi
  • LH 6: Nekane Sarasua, Jone Urretabizkaia eta Mirentxu Etxeberria

 

Espezialistak

  • Gorputz hezkuntza: Amagoia Mitxelena eta Gorka Valle 
  • Ingelesa: Naiara Gomez , Irune Sanchez eta Eba Ibañez
  • Musika: Marta Alache
  • Pedagogia terapeutikoa, PT: Fernan Maza, Ainhoa Etxezarreta eta Nekane Irastorza
  • Kontsultorea: Enara Lizarralde
  • Hezitzailea: Begoña Retegi, Aiora Mendiburu eta Leire Usabiaga
  • Jantoki arduradunak: Oihane Etxebeste
  • Premia arduraduna: Arantza Artia
  • Mediateka arduraduna: Eli Bengoetxea

Atezaina

  • Carlos Costa

Tutoreak eta arloko irakasleak

TUTOREAK

DBH 1A

DBH 1B

DBH 1C

DBH 2A

DBH 2B

DBH 3A

DBH 3B

DBH 3C

DBH 3D/K

DBH 4A

DBH 4B

DBH 4C

Leire Asurmendi

Luis Mari Alkorta

Mari Jose Intxaurrandieta

Xabier Iribarren (Mikel Oliden)/Gurutze Laboa

Kontxi Luluaga

Itziar Calafel

Marcos Nanclares

Ainhoa Otermin

Arantza Calvo/Fernando Garate

Itxaso Caballero (Isabel Otaño)

Georgina Peña (Onintze Goitiz)

Esther Redondo

ARLOKO IRAKASLEAK

Arlo Sozio-Linguistikoa: DBH 3D/K

Euskara: DBH 2A

Arantza Calvo

Arlo Zientifiko-Teknologikoa: DBH 3D/K

Matematika: DBH 2 eta 4

Fernando Garate

Gorputz Hezkuntza: DBH 4 

Aitor Okamika

Gorputz Hezkuntza: DBH 1, 2 eta 3

Marcos Nanclares

Gizarte Zientziak:  DBH 3A eta 3B eta DBH 4

Sare Hezkuntza

Itziar Calafell

Gizarte Zientziak: DBH 1 eta 2

Mari Jose  Intxaurrandieta

Gizarte Zientziak: DBH 3C

Ekonomia: DBH 4 

Jangela

Sare Hezkuntza

Arantxa Tolosa

Balio Etikoak: DBH 1, 2, 3 eta 4

Filosofia: DBH 4

HNP

Proiektu Pedagogikoa Gizarte Mintegia

Xabier Galardi

Plastika eta Artisautza:  DBH 1, 2, 3 eta 4

Sare Hezkuntza

Nerea Orbegozo

Asmakuntza tailerra DBH 1 eta 2

Indartze Neurriak: DBH 2 eta 3

Asier Etxeberria

Euskara: DBH 1

Leire Asurmendi

Euskara: DBH 4

Indartze Neurriak: DBH 2

Georgina Peña (Onintze Goitiz)

Euskara: DBH 2B eta DBH 3

HNP

Olatz Mitxelena

Ingelesa: DBH 1  eta  2

Kontxi Luluaga

Ingelesa : DBH 3 eta DBH 4A

Ingelesa: DBH 3 D/K

Frantsesa: DBH 1 eta 3

Itxaso Caballero (Isabel Otaño)

Ingelesa: DBH 4B eta 4C

Indartze Neurriak: DBH 1C

HNP

Celeste Irurieta

Ingelesa: DBH 2

Gaztelania: DBH 2

Indartze Neurriak: DBH 1A eta 1B

Maider Arriet

Gaztelania: DBH 2B eta DBH 3A

indartze Neurriak: DBH 1

Anari Alberdi

Gaztelania: DBH 1 eta DBH 2A 

Luis Mari Alkorta

Gaztelania: DBH 3B eta 3C eta DBH 4 

Sare Hezkuntza

Esther Redondo

Musika: DBH 1, 2 eta 3

Jangela

Teresa Gurruchaga

Informatika DBH 1, 2 eta 4

PREMIA arduraduna

Sare Hezkuntza

Beñat Altuna

Matematika: DBH 2 eta 3

 Xabier Iribarren (Mikel Albisu)

Matematika: DBH 1  eta DBH 4

Sare Hezkuntza

Gontzal Lera

Matematika: DBH 2B eta DBH 4

Informatika: DBH 4

Indartze Neurriak: DBH 1

Sare Hezkuntza

Proiektu Pedagogikoa Web Orria

Edith Agirre (Eneko Sierra)

Biologia-Geologia: DBH 4

LAP-eko kolaboratzailea 

Jose Kaietano Diez

Biologia-Geologia: DBH 1B eta 1C eta DBH 3

Ainhoa Otermin

Biologia-Geologia: DBH 1 

Fisika-Kimika: DBH 2

Indartze Neurriak: DBH 3

A21 arduraduna

Gurutze Laboa

Fisika eta Kimika: DBH 3 eta 4

A21

Nekane Lizarralde

Teknologia:  DBH 1, 2 eta 3 

Pello Belaskoain

BESTE IRAKASLEAK

Pedagogia Terapeutikoa

Kontxi Ugartemendia

Pedagogia Terapeutikoa

Edurne Berridi

Orientatzailea

Juan Luis Mitxelena

ZUZENDARITZA TALDEA

Zuzendaria

Ikasketa-burua

Idazkaria

Aitor Okamika

Celeste Irurieta

Jose Kaietano Diez