2019-2020 ikasturteko antolaketa

Zuzendaritza Taldea

  • Zuzendaria: Andoitz Apaolaza
  • Zuzendari albokoa eta idazkaria: Irune Larrañaga
  • Ikasketa burua: Asier Lopez Arbizu

 

Koordinatzaileak 

  • Haur Hezkuntza: Edurne Arregi eta Mirari Aduriz
  • L.H. 1. Zikloa: Itziar Etxarte
  • L.H. 2. Zikloa: Idoia Irazu
  • L.H. 3. Zikloa: Irune Sanchez

 

Tutoreak - Haur Hezkuntza

  • H.H. 2  (2 urte):  Arantza Elorza eta Mirari Aduriz
  • H.H. 3   (3 urte): Virginia Oteiza eta Nekane Saenz de Cabezón
  • H.H. 4  (4 urte): Edurne Arregi eta Nagore Aizkorreta
  • H.H. 5  (5 urte): Antxoni Alonso eta Maialen Belastegi
  • H.H.2ko laguntza: Lourdes Lasa

 

Tutoreak - Lehen Hezkuntz

  • LH 1: Tania Indakoetxea eta Marian Brosa
  • LH 2: Jone Urretabizkaia eta Itziar Etxarte
  • LH 3: Idoia Irazu eta Nekane Otaño
  • LH 4:  Igone Alijostes eta Arantza Artia
  • LH 5: Nekane Sarasua, Maitane Arregi eta Mirentxu Etxeberria
  • LH 6: Aingeru Palomo eta Gemma Gaztelumendi

 

Espezialistak

  • Gorputz hezkuntza: Ibon Mendoza
  • Ingelesa: Iñaki Erkizia eta Irune Sanchez
  • Musika: Saioa Irisarria
  • Pedagogia terapeutikoa, PT: Fernan Maza, Ainhoa Etxezarreta eta Leire Otegi
  • Kontsultorea: Carmen Zabalo
  • Hezitzailea: Begoña Retegi, Lierni Arozena eta Olatz Mendizabal
  • Jantoki arduradunak: Oihane Etxebeste
  • Premia arduraduna: Arantza Artia
  • Mediateka arduraduna: Eli Bengoetxea

Atezaina

  • Carlos Costa

Tutoreak eta arloko irakasleak

TUTOREAK

DBH 1A

DBH 1B

DBH 1C

DBH 2A

DBH 2B

DBH 2C

DBH 3A

DBH 3B

DBH 4A

DBH 4B

DBH 4C

DBH 4D/K

Itziar Zabaleta

Kontxi Luluaga

Ainhoa Otermin

Isabel Otaño

Luis Mari Alkorta

Marijo Intxaurrandieta

Asier Marcos

Urtzi Axpe

Itziar Calafel

Gontzal Lera

Georgina Peña

Arantza Calvo/Idoia Ibarguren

<!--

ARLOKO IRAKASLEAK

Arlo Sozio-Linguistikoa: DBH 4D/K

Euskara: DBH 2A

Arantza Calvo

Arlo Zientifiko-Teknologikoa: DBH 4D/K

Matematika: DBH 2 eta 4

Idoia Ibarguren

Gorputz Hezkuntza: DBH 4 

Aitor Okamika

Gorputz Hezkuntza: DBH 1, 2 eta 3

Marcos Nanclares

Gizarte Zientziak:  DBH 3A eta 3B eta DBH 4

Itziar Calafell

Gizarte Zientziak: DBH 1 eta 2

Mari Jose  Intxaurrandieta

Gizarte Zientziak: DBH 3C

Ekonomia: DBH 4 

Urtzi Axpe

Balio Etikoak: DBH 1, 2, 3 eta 4

HNP

Aitor Goñi

Plastika eta Artisautza:  DBH 1, 2, 3 eta 4

Nerea Orbegozo

Asmakuntza tailerra DBH 1 eta 2

Asier Etxeberria

Euskara: DBH 1

Leire Asurmendi

Euskara: DBH 4

Indartze Neurriak: DBH 2

Georgina Peña (Onintze Goitiz)

Euskara: DBH 2B eta DBH 3

HNP

Olatz Mitxelena

Ingelesa: DBH 1  eta  2

Kontxi Luluaga

Ingelesa : DBH 3 eta DBH 4A

Ingelesa: DBH 3 D/K

Frantsesa: DBH 1 eta 3

Itxaso Caballero (Isabel Otaño)

Ingelesa: DBH 4B eta 4C

Indartze Neurriak: DBH 1C

HNP

Celeste Irurieta

Ingelesa: DBH 2

Gaztelania: DBH 2

Indartze Neurriak: DBH 1A eta 1B

Maider Arriet

Gaztelania: DBH 2B eta DBH 3A

indartze Neurriak: DBH 1

Anari Alberdi

Gaztelania: DBH 1 eta DBH 2A 

Luis Mari Alkorta

Gaztelania: DBH 3B eta 3C eta DBH 4 

Sare Hezkuntza

Esther Redondo

Musika: DBH 1, 2 eta 3

Jangela

Teresa Gurruchaga

Informatika DBH 1, 2 eta 4

PREMIA arduraduna

Beñat Altuna

Matematika: DBH 2 eta 3

 Xabier Iribarren (Mikel Albisu)

Matematika: DBH 1  eta DBH 4

Sare Hezkuntza

Gontzal Lera

Matematika: DBH 2B eta DBH 4

Informatika: DBH 4

Indartze Neurriak: DBH 1

Sare Hezkuntza

Proiektu Pedagogikoa Web Orria

Edith Agirre (Eneko Sierra)

Biologia-Geologia: DBH 4

LAP-eko kolaboratzailea 

Jose Kaietano Diez

Biologia-Geologia: DBH 1B eta 1C eta DBH 3

Ainhoa Otermin

Biologia-Geologia: DBH 1 

Fisika-Kimika: DBH 2

Indartze Neurriak: DBH 3

A21 arduraduna

Gurutze Laboa

Fisika eta Kimika: DBH 3 eta 4

A21

Nekane Lizarralde

Teknologia:  DBH 1, 2 eta 3 

Pello Belaskoain

BESTE IRAKASLEAK

Pedagogia Terapeutikoa

Kontxi Ugartemendia

Pedagogia Terapeutikoa

Edurne Berridi

Orientatzailea

Juan Luis Mitxelena

ZUZENDARITZA TALDEA

Zuzendaria

Ikasketa-burua

Idazkaria

Aitor Okamika

Celeste Irurieta

Jose Kaietano Diez

 

-->