2017-2018 ikasturteko antolaketa

Zuzendaritza Taldea

  • Zuzendaria: Andoitz Apaolaza
  • Zuzendari albokoa eta idazkaria: Irune Larrañaga
  • Ikasketa burua: Nekane Saenz de Cabezon

 

Koordinatzaileak 

  • Haur Hezkuntza: Antxoni Alonso eta Amaia Zala
  • L.H. 1. Zikloa: Marian Brosa
  • L.H. 2. Zikloa: Sorkunde Etxebeste
  • L.H. 3. Zikloa: Ainhoa Etxezarreta

 

Tutoreak - Haur Hezkuntza

  • H.H. 2  (2 urte):  Lourdes Lasa eta Mirari Aduriz
  • H.H. 3   (3 urte): Lourdes Mitxelena eta Amaia Zala
  • H.H. 4  (4 urte): Arantza Elorza eta Begoña Labaka
  • H.H. 5  (5 urte): Eli Bengoetxea eta Antxoni Alonso
  • H.H.2ko laguntza: Malen Arregi

 

Tutoreak - Lehen Hezkuntz

  • LH 1: Amets Bengoetxea eta Itziar Etxarte
  • LH 2: Arantxa Artia eta Marian Brosa
  • LH 3: Eukene Zuzuarregi, Idoia Irazu eta Nekane Otaño
  • LH 4:  Sorkunde Etxebeste, Arantxa Goienetxea
  • LH 5: Mila Godoy, Jone Urretabizkaia eta Mirentxu Etxeberria
  • LH 6: Aingeru Palomo, Gemma Gaztelumendi eta Asier Lopez

 

Espezialistak

  • Gorputz hezkuntza: Ibon Mendoza eta Amaia Sardon 
  • Ingelesa: Fran Antin, Irune Sanchez eta Eba Ibañez
  • Musika: Oihane Etxebeste
  • Pedagogia terapeutikoa, PT: Fernan Maza, Ainhoa Etxezarreta eta Isabel Iglesias
  • Kontsultorea: Karmen Zabalo
  • Hezitzailea: Begoña Retegi, Ainhoa Galardi eta Leire Usabiaga
  • Jantoki arduradunak: Eba Ibañez eta Nekane Saenz de Cabezon
  • Premia arduraduna: Fran Antin
  • Mediateka arduraduna: Kontxi Larrañaga

Atezaina

  • Carlos Costa

Arloko irakasleak

ARLOKO IRAKASLEAK

Gorputz Hezkuntza: DBH 1 B – C

Jangelako arduraduna

Aitor Okamika

Gorputz Hezkuntza: DBH 1 A, 2, 3  eta  4

Zigor Iriondo

Gizarte Zientziak:  DBH3

Gizarte Zientziak eta Balio etikoa: DBH4

Balio Etikoak: DBH 3

Itziar Calafell

Gizarte Zientziak eta Balio etikoak: DBH2 A - C

Gizarte Zientziak eta Balio etikoak: DBH1 B eta C

Mari Jose  Intxaurrandieta

Plastika eta Artisautza:  DBH1, 2, 3 eta 4

Indartze: DBH 2

Nerea Orbegozo

Gizarte Zientziak eta Balio Etikoak:DBH1A/2B

Ekonomia: DBH 4 eta Jangela

Erkuden Arana

Euskara: DBH 1B – C  eta 2 B - C

Joserra Alzelai

Euskara: DBH 3 eta 4

Indartze: DBH 4

Georgina Peña

Euskara: DBH 1 A eta 2 A

Gaztelania: DBH 1 C

HNP arduraduna

Lide Ganboa

Ingelesa: DBH1 A - B eta  2

Indartze DBH 1

Kontxi Luluaga

Ingelesa : DBH 3 eta 1 C

Indartze: DBH 2

Liburutegia

HNP

Estibaliz Abelleira

Gaztelania : DBH1 eta  2

Luis Mari Alkorta

Ingelesa: DBH 4

Indartze DBH 4

Celeste Irurieta

Frantsesa: DBH 1 eta 2

Indartze DBH 1

Liburutegia

Agenda 21

Larraitz Aranburu

Musika: DBH 1, 2 eta 3

Karmele Muro

Gaztelania: DBH3 eta 4 

Gaztelania: DBH 1 A

Esther Redondo

Informatika DBH 1, 2, 3 eta 4X

Matematika: DBH 3 A

PREMIA arduraduna

Indartze DBH 2

Jon Ander Martin

Matematika: 1 A – 1 B

Matematika: DBH 2 B – C

Informatika 4Y

 Edith Aguirre

Matematika DBH 1 C – 2 A -  eta DBH 3 B – DBH 4

Gontzal Lera

Matematika: DBH 3 A - B

Fisika-Kimika DBH 3

Jon Urzelai

Biologia-Geologia: DBH 4

LAP-eko kolaboratzailea 

Agenda 21

Jose Kaietano Diez

Biologia Geologia: DBH 1  eta 3

Indartze DBH 4

Larraitz Saiz

Fisika eta Kimika: DBH 2 eta 4

Agenda 21

Nekane Lizarralde

Teknologia:  DBH 1, 2 eta 3 

Pello Belaskoain

BESTE IRAKASLEAK

Pedagogia Terapeutikoa

Kontxi Ugartemendia

Pedagogia Terapeutikoa

Estitxu Elias

Orientatzailea

Maite Zumalde

ZUZENDARITZA TALDEA

Zuzendaria

Ikasketa-burua

Idazkaria

Aitor Okamika

Celeste Irurieta

Jose Kaietano Diez